WYPROWADZKA Z BURSY
Drodzy Wychowankowie,
Dzień 26 czerwca jest ostatnim dniem pobytu w Bursie w tym roku szkolnym.
Bardzo prosimy o spakowanie i zabranie wszystkich swoich rzeczy oraz pozostawienie posprzątanych pokoi i łazienek.
Wszystkie pozostawione w pokojach rzeczy zostaną wyrzucone!!!
Bursę należy opuścić do godziny 18:00.
Do zobaczenia we wrześniu!
Krakowska Bursa Szkolna