Tel. stacjonarny

12 359 38 26

Tel. kom.

500 841 960

KOMUNIKAT!!!

Aktualności

Planujesz rozpocząć naukę w jednej z krakowskich szkół? Mieszkasz na stałe poza Krakowem? Dobrze trafiłeś. To miejsce jest stworzone dla Ciebie. Nasza bursa umożliwi Tobie rozwijanie zainteresowań, zapewni całodobową opiekę wychowawców, da okazję do uczestniczenia w ciekawych zajęciach rozwijających umiejętności interpersonalne. Tutaj poznasz ciekawych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie, które przetrwają próbę czasu. Nie zastanawiaj się więc zbyt długo.

Bursa szkolna przeznaczona jest dla dziewcząt i chłopców pobierających naukę poza miejscem zamieszkania. Budynek bursy znajduje się przy ul. Prusa 7 w Krakowie. Lokalizacja placówki w ścisłym centrum miasta, jest jej dużym atutem.

Dobra edukacja jest dziś wyzwaniem, któremu chcemy sprostać. Znajdziesz u nas nie tylko komfortowe warunki do nauki, ale również do odpoczynku. Budynek bursy będzie łączyć w sobie zarówno bezpieczeństwo (wysokiej klasy instalacje i urządzenia) jak i nowoczesność (bezprzewodowy Internet, stanowiska komputerowe i telewizor w każdym z pokoi).

W czasie wolnym od zajęć szkolnych będziecie mogli liczyć na wsparcie i pomoc ze strony naszej wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Postaramy się wypełnić Wasz wolny czas różnymi formami aktywności tj. kulturalnej, rozrywkowej czy sportowej. U nas połączysz czas na kształcenie z należytym odpoczynkiem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trusted by 8800 customers

Trusted by 8800 customers

About Zilom Company

Welcome to the Online Learning Center

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, simply free text by injected humour.

Why Choose Us?

Benefits of Learning from Zilom

There cursus massa at urnaaculis estie. Sed aliquamellus vitae ultrs condmentum leo massa mollis estiegittis miristum nulla sed medy fringilla vitae.

Start learning from our experts and enhance your skills

Trusted by 8800 customers